Відбулася науково-практична конференція з питань гепатобіліарної патології
20 січня 2016 року на базі УНМК «Університетська клініка» ХНМУ відбулася щорічна науково-практична конференція «Університетська клініка: захворювання на гепатобіліарну систему з позицій поліпрофільного підходу». Основною метою конференції було узагальнення досвіду науково-лікувальної роботи та розробка інноваційних підходів щодо корекції патології органів гепатобіліарної зони. Своїми думками щодо зазначеної патології поділилися терапевти, гастроентерологи, ревматологи, неврологи, кардіологи, дерматологи, лікарі […]



